Послуга передплаченого роумінгу TravelSiM стане в нагоді тим, хто хоч раз на рік виїжджає закордон

0 комментировать
Послуга передплаченого роумінгу TravelSiM стане в нагоді тим, хто хоч раз на рік виїжджає закордон

Взяв з собою за кордон,

Свій мобільний телефон?

І дзвонити будеш Всім?

Тоді для тебе ТревелСіМ!!

В Україні послуга передплаченого роумінгу TravelSiM від UTT&CSC з‘явилася у 2005 році.

Запропонувавши ринку продукцію за цінами оператора, без необґрунтованих націнок, ми отримали визнання у десятків тисяч абонентів.

Послуга передплаченого роумінгу TravelSiM стане в нагоді тим, хто хоч раз на рік виїжджає закордон. TravelSiM забезпечить Вас зв’язком у > 190 країнах Світу. Так-так, одна сім-картка з незмінним Балтійським номером у Вашому телефоні й Ви завжди на зв’язку.

Зверніть увагу, що у ~ 140 країнах (включаючи європейські країни, Туреччину, Єгипет) вхідні дзвінки будуть для Вас БЕЗКОШТОВНИМИ!

Тарифи на вихідні дзвінки єдині незалежно від напрямку – тобто Ваші дзвінки всередині країни перебування (локальні) або дзвінки до України чи Франції, США будуть мати одну й ту ж вартість, за виключенням окремих країн, наприклад Куби чи Інмарсату. Ще однією зручністю є універсальність тарифів – вони діють цілодобово, незалежно від обраної мережі у кожній окремій країні.

TravelSiM пропонує максимальну кількість зручних і доречних додаткових послуг:

-          ТревелТариф: єдиний вигідний тариф, що діє між абонентами TravelSiM у ~ 140 країнах;

-          GPRS – послуга мобільного Інтернету;

-          Послуга «Персональний асистент» включає в себе консьєрж послуги, бізнес послуги, медичні послуги та допомогу в екстрених ситуаціях, а також послугу усного перекладу більш ніж 90 мовами;

-          Послугою «Передзвоніть мені» можна скористатися, якщо не залишилось коштів на балансі TravelSiM для здійснення дзвінка;

-          Безкоштовні дзвінки зі Skype на Тревелсімку;

-          Та інші послуги, детальніше про які можна дізнатися на сайті: w.TravelSiM.ua або за телефоном у Києві: (044) 223-8008

Також представляємо Вам новий продукт нашої компанії – старт-пакет  ТревелСі М Онлайн , який дозволить користуватися Інтернетом у подорожах революційно вигідно та зручно.

Ви маєте можливість обрати один з двох способів користування Інтернетом у роумінгу з карткою ТревелСім Онлайн :

- користуєтесь  GPRS за звичайними тарифами , які почнаються від $0,25 за 1Mb. Зручний інтервал тарифікації в багатьох країнах – 1 Кb, дозволяє додатково економити на з’єднаннях;

- активуєте  додаткові пакетні пропозиції  з іще нижчими тарифами, що дозволить користуватися GPRS у роумінгу за ціною від $0,10 за 1Mb у ~ 60 країнах!  
Детальніше про умови пакетів дізнайтесь на  Online.TravelSim.ua

Залишаємось завжди на зв’язку!


Читайте срочные новости и самые интересные истории в Viber и Telegram Нового Времени.

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев

Последние новости

ТОП-3 блога

Фото

ВИДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: