За добу був 31 обстріл - штаб АТО
Минулої доби бойовики 31 раз відкривали вогонь по позиціях військових, повідомляє штаб АТО. На донецькому напрямку було 15 обстрілів, на маріупольському - 14, на луганському - 2.
Більше половини обстрілів провели з настанням сутінок. Зі сторони окупованого Донецька бойовики з стрілецької зброї, гранатометів тамінометів вели вогонь по опорних пунктах військових південніше Авдіївки.Посилились обстріли і на маріупольському напрямку.
Біля Талаківки вівся обстріл з автоматичного гранатомету, а по укріпленнях поблизу Новотроїцького зі протитанкового гранатомету. По всій лінії розмежування активізувались снайпери бойовиків.
Бойовики звинувачують в обстрілах українських військових.