За добу було 48 обстрілів - АТО
За минулу добу бойовики 48 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових, повідомляє штаб АТО.
На луганському напрямку зафіксовано 16 порушень "режиму тиші". Обстріли із гранатометів і зенітної установки були в районі Станиці Луганської, а з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї - біля Кримського, Новоолександрівки та Новозванівки.
Позиції військ біля Кримського та Новоолександрівки обстрілювали із мінометів 120-го та 82-го калібру.
На маріупольському напрямку зафіксовано 20 обстрілів. По Павлопілю вів вогонь снайпер, а по Широкиному відкривали вогонь з БМП.
На донецькому напрямку було 12 обстрілів. Біля Авдіївки обстріляли українських військових з танка, а по Верхньоторецькому вів вогонь снайпер.
Бойовики звинувачують в обстрілах українських військових.