В Опоблоці заступились за "Інтер"

6 сентября 2016, 11:21
Опозиційний блок вимагає від влади розблокувати роботу телеканалу "Інтер", який у вівторок продовжують пікетувати активісти.

Опозиційний блок вимагає від влади розблокувати роботу телеканалу "Інтер", який у вівторок продовжують пікетувати активісти.

"Радикали, які не пускають журналістів на робочі місця, порушують їх конституційне право на працю і конституційне право всіх громадян України на свободу слова. Пікет може стояти скільки завгодно, але блокувати будівлю і доступ до робочих місць - це порушення закону", - сказано в заяві політичної сили.

Реклама

В Опозиційному блоці звинувачують міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в потуранні пікетникам.

У неділю в Києві невідомі люди підпалили деякі приміщення, що належать телеканалу "Інтер". В Опоблоці назвали це нападом на свободу слова, а тих, хто підпалив студію каналу - "терористами".

Показать ещё новости