В Одесі обстріляли журналістів

3 мая 2016, 21:01
В Одесі напали на журналістів, постраждали троє людей, повідомляє поліція.

В Одесі напали на журналістів, постраждали троє людей, повідомляє поліція.

Журналісти є співробітниками Одеського 7 каналу.

Нападників було троє, вони вибігли з машини, йдеться у повідомленні на сайті каналу. Один з них стріляв з помпової рушниці, потрапив в плече і голову журналісту, решта били операторів.

Реклама

У постраждалих дотичні поранення, їх доставили до лікарні, їхньому життю нічого не загрожує.

Інцидент стався вулиці Старопортофранківській 99 поблизу офісу редакції.

Поліція зазначає, що "конфлікт виник на побутовому ґрунті". Знімальна група робила сюжет, присвячений автостоянкам.

Нападники втекли. У місті ввели план "Перехоплення", кажуть в поліції. Поліція встановила, хто власник автомобіля, на якому тікали нападники. Ним виявився житель м. Білгород-Дністровська. Рушниця, з якої стріляли у журналістів теж зареєстрована на цього чоловіка.

За інформацією журналістів 7 каналу, нападників вже затримали.

Показать ещё новости