В Одесі - нова сутичка під міськрадою

23 сентября 2016, 17:33
Активісти, які намагалися поставити намет біля будинку мерії, кажуть, що поліція побила протестувальника.

В Одесі спалахнула сутичка між активістами, що протестують проти мера Геннадія Труханова, і муніципальною охороною.

Одна з активісток повідомила агентству УНІАН, що під час спроби активістів встановити на Думській площі намет поліція затримала учасника акції Олексія Середюка з громадської організації "Всеукраїнський союз ветеранів АТО".

Реклама

Агентство наводить слова активістки Олени Радченко: "Ми приїхали до відділу поліції, куди було доставлено Середюка. Побачили, що він лежить на підлозі обличчям вниз, його руки - в кайданках".

У поліції Одещини підтвердили затримання одного з активістів.

Повідомлять, що під час конфлікту на площі було 25-30 активістів, кілька десятків представників муніципальної охорони та багато правоохоронців.

Напередодні в ОдесіВ Одесі посилили охорону меріїохорону біля міськради.

Показать ещё новости