В Одесі горіло військове судно "Донбас"
Вночі 4 вересня в Одесі горіло пошуково-рятувальне судно ВМС України "Донбас", повідомили у прес-службі ЗСУ.
"Станом на 07:30 загоряння локалізували. Постраждалих немає. Ситуація повністю контрольована", - наголошується у повідомленні.
У прес-центрі командування ВМС додали, що причини загоряння з‘ясовуються.