В АТО зафіксували 21 обстріл

28 октября 2016, 19:31
Протягом дня на Донбасі українські війська були під обстрілом 21 раз, повідомив прес-центр штабу АТО у Facebook. Найбільше обстрілів знову зафіксували на маріупольському напрямку.

Протягом дня на Донбасі українські війська були під обстрілом 21 раз, повідомив прес-центр штабу АТО у Facebook.

Найбільше обстрілів знову зафіксували на маріупольському напрямку, йдеться у повідомленні. В районах Павлополя та Водяного вівся вогонь з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї, а поблизу Мар’їнки, Красногорівки, Талаківки, Тарамчука, Славного та Широкиного – з мінометів калібрів 82 мм і 120 мм.

Реклама

На донецькому напрямку режим тиші порушувався в районі Авдіївки з використанням кулеметів великого калібру, гранатометів різних систем та міномети калібру 82 мм.

На луганському напрямку збройні провокації зафіксовані поблизу Новоолександрівки, Кримського, Новозванівки та в Троїцького. Бойовики стріляли там з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї, кажуть у штабі АТО.

Показать ещё новости