В АТО зафіксовано 22 обстріли - штаб
З опівночі до 18:00 бойовики здійснили 22 обстріли в зоні АТО. Про це повідомляє штаб на своїй сторінці уFacebook.
На маріупольському напрямку бойовики стріляли в районі Павлопіля та Широкиного з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї, в районі Новозванівки – з кулеметів та стрілецької зброї, а біля Мар'їнки - зі стрілецької зброї.
На донецькому напрямку вони стріляли по позиціям ЗСУ поблизу Авдіївки з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї, а по Новгородському та Водяному - зі стрілецької зброї.
На луганському напрямку сепаратисти використовували гранатомети, зенітні установки та стрілецьку зброю зафіксовано в районі Станиці Луганської. По Новозванівці стріляли з кулеметів та стрілецької зброї, а в районі Верхньоторецького - зі стрілецької зброї. Біля Кримського сепаратисти застосували міномети 120-го та 82-го калібру, а також із гранатомети та стрілецьку зброю.