В АТО був 31 обстріл, втрат немає - штаб

17 января 2017, 19:00

Протягом вівторка на Донбасі був зафіксований 31 обстріл позицій українських військових, але жодних втрат не було, повідомив перс-центр штабу АТО у Facebook.

Зокрема на маріупольському напрямку з мінометів обстрілювали Широкине, з гранатометів та стрілецької зброї - Лебединське, Водяне, Широкине та Гнутове, з озброєння БМП - Березове.

Реклама

На луганському напрямку зі 120 та 82 міліметрових мінометів обстріляли Троїцьке.

На донецькому напрямку з гранатометів різних систем та стрілецької зброї бстрілювали Авдіївку та Опитне.

У самопроголошених "ДНР" та "ЛНР" звинувачують у обстрілах українських військових.

Показать ещё новости