Українцям радять не відвідувати центр Анкари

19 октября 2016, 11:19
Міністерство закордонних справ рекомендує українцям без необхідності не відвідувати центр Анкари до кінця листопада.

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям без необхідності не відвідувати центр Анкари до кінця листопада.

Попередження видали у зв'язку з загрозою нападів у провінції Анкара.

Реклама

Українцям також радять за можливості не відвідувати публічні місця провінції, менше перебувати в аеропортах, на вокзалах, біля поліцейських відділків та органів влади.

Раніше в Туреччині сталася серія нападів.

Зокрема, у березні 30 людей загинули відвибухув Анкарі.

Показать ещё новости