У США після вибуху встоявміст

12 октября 2016, 17:49
Міст у штаті Арканзас встояв після контрольованого вибуху, яким його намагалися демонтувати.

Міст у штаті Арканзас встояв після контрольованого вибуху, яким його намагалися демонтувати.

На знищення конструкції інженери витратили ще майже 5 годин додаткового часу.

Реклама

Після цього міст таки впав.

Відео не супроводжується коментарем.

Показать ещё новости