ЦВК Росії не пустила Навального на вибори

25 декабря 2017, 18:37

Сам опозиціонер у своєму виступі сказав, що він постійно намагається зробити так, щоб більше людей прийшли на вибори і повірили в їхню легітимність.

В ЦВК неодноразово раніше заявляли, що Навальний не може бути зареєстрований кандидатом у президенти через непогашену судимість.

Видео дня

У липні 2013 року Олексія Навального засудили до п'яти років позбавлення волі за звинуваченням у розкраданні в особливо великих обсягах. Слідство звинуватило його в тому, що під час перебування радником губернатора Кіровської області він змусив підприємство "Кіровліс" продавати свою продукцію на невигідних умовах.

У день оголошення вироку в центрі Москви почалися масові протести, і наступного дня термін Навальному замінили на умовний. Після цього керівник Фонду боротьби з корупцією взяв участь у виборах мера Москви, на яких посів друге місце, набравши понад 27% голосів.

Проти допуску Навального до виборів проголосували 12 членів виборчої комісії. Микола Левич, колишній опонент Навального на виборах мера Москви, утримався від голосування.

Відмову у понеділок отримали два кандидати від непарламентських партій: Наталія Лісіцина від партії "Рот Фронт" і Олена Семерикова від партії "Жіночий діалог". Бізнесмена Сергія Полонського також не допустили до виборів через зарубіжні рахунки і недостатню кількість членів групи виборців.

Показать ещё новости
Радіо NV
X