"Це шок" - кияни про е-декларації

31 октября 2016, 16:42
Чимало киян позитивно сприймає той факт, що чиновники тепер звітують про свої доходи в електронних деклараціях. Однак змісту не всі довіряють.

Чимало киян позитивно сприймає той факт, що чиновники тепер звітують про свої доходи в електронних деклараціях.

Однак змісту поданих документів довіряють не всі.

Думки киян записували кореспонденти ВВС Україна Альбій Шудря та Сергій Поляков.

Реклама

Показать ещё новости