Штаб АТО: на Донбасі був 61 обстріл

13 августа 2016, 08:30
За минулу добу бойовики 61 раз відкривали вогонь по підрозділах АТО, йдеться у повідомленні прес-центру штабу АТО у Facebook.

За минулу добу бойовики 61 раз відкривали вогонь по підрозділах АТО, йдеться у повідомленні прес-центру штабу АТО у Facebook.

31 обстріл зафіксовано на маріупольському, 16 на донецькому та 14 на луганському напрямках.

Реклама

"Найгарячіше було на Маріупольському напрямку. Вогнем з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї російські окупанти вели збройні провокації у Водяному, Гнутовому, Старогнатівці, Широкиному та Новогригорівці", - заявили у штабі.

Мінометний вогонь відкривався у Красногорівці та Мар’їнці.

Бойовики звинувачують в обстрілах українських військових.Москва заперечує присутність своїх військ на сході України, але визнавала, що там можуть бути військові добровольці з РФ.

Показать ещё новости