Саакашвілі: мене не можна екстрадувати

25 октября 2017, 19:53

Колишній президент Грузії та екс-губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі переконаний, що українська влада хотіла б його позбутися, однак по закону не може його екстрадувати. Про це він заявив в коментарі ВВС Україна.

Реклама

"Їм доведеться пройти через безліч юридичних процедур. Якщо ж вони хочуть викрасти мене на вулиці, так як вони викрали моїх колишніх соратників, друзів, просто посадити в окремий літак і вислати в Грузію чи іншу країну, то це їхнє рішення, але воно буде справжнім кримінальним злочином", - сказав пан Саакашвілі.

Він наголосив, що є громадянином України.

25 жовтня Міхеіл Саакашвілі подав до Окружного адмінсуду Києва позов на рішення Міграційної служби України проненадання йому притулку.

24 жовтня стало відомо, що Державна міграційна служба поступоводепортує з Українидвадцять соратників Міхеіла Саакашвілі, перебування яких в Україні легалізували у час роботи останнього губернатором Одеської області.

Колишнього президента Грузії позбавили українського громадянства у липні 2017 року.

10 вересня, попри спротив української влади, він потрапив на територію України.

17 вересня суд визнав його винним у незаконному перетині кордону та оштрафував на 3400 гривень.

17 жовтня у Києві біля Верховної Ради почалась акція протесту, серед організаторів якої є партія "Рух нових сил Міхеіла Саакашвілі".

Показать ещё новости