Ратко Младіча вигнали із суду

22 ноября 2017, 13:04

Колишнього головнокомандувача армії боснійських сербів Ратко Младіча вигнали із зали засідань Гаазького військового трибуналу через суперечки з суддею.

Він кричав на суддю під час зачитування вердикту щодо злочинів у боснійській війні під час 90-х років.

Реклама

Випад пана Младіча стався тоді, коли суддя відхилив клопотання адвоката, аби відкласти засідання через стан здоров'я підсудного.

Засідання продовжили, коли пана Младіча відвели до окремої кімнати, де б він міг спостерігати за судом по телебаченню.

На початку слухань генерал поводив себе стримано.

  • Ратко Младіч: генерал, що став злочинцем
  • Караджич каже, що
  • Ратко Младіч, якому зараз 74 роки, звинувачується у військових злочинах, злочинах проти людяності та двох випадках геноциду - один з яких, це 46-місячна осада Сараєво, а інший - різня в Сребрениці, коли було вбито понад 7 000 чоловіків та хлопців мусульманського віросповідання, пише видання.

    Пан Младіч усі звинувачення відкидає.

    Показать ещё новости