Ратко Младіча вигнали із суду
Колишнього головнокомандувача армії боснійських сербів Ратко Младіча вигнали із зали засідань Гаазького військового трибуналу через суперечки з суддею.
Він кричав на суддю під час зачитування вердикту щодо злочинів у боснійській війні під час 90-х років.
Випад пана Младіча стався тоді, коли суддя відхилив клопотання адвоката, аби відкласти засідання через стан здоров'я підсудного.
Засідання продовжили, коли пана Младіча відвели до окремої кімнати, де б він міг спостерігати за судом по телебаченню.
На початку слухань генерал поводив себе стримано.
Ратко Младіч, якому зараз 74 роки, звинувачується у військових злочинах, злочинах проти людяності та двох випадках геноциду - один з яких, це 46-місячна осада Сараєво, а інший - різня в Сребрениці, коли було вбито понад 7 000 чоловіків та хлопців мусульманського віросповідання, пише видання.
Пан Младіч усі звинувачення відкидає.