Під Нацбанком - знову протести

16 ноября 2016, 11:42

Під будівлею Національного банку в Києві другий день поспіль тривають протести.

За даними "Інтерфакс Україна", в них беруть участь близько тисячі людей.

Вони вимагають відставки голови НБУ Валерїї Гонтаревої та повернення курсу гривні до рівня 8 грн/дол.

Реклама

Люди тримають українські прапори та прапори із написами "За життя".

Станом на ранок ситуація спокійна. На місці присутні багато поліцейських.

Раніше СБУ заявляла про заплановані в Україні масові акції задля дестабілізації ситуації в країні.

Читайте також: Протест "вкладників" - чи винен "банкопад"?
Показать ещё новости