Під Нацбанком - знову протести
Під будівлею Національного банку в Києві другий день поспіль тривають протести.
За даними "Інтерфакс Україна", в них беруть участь близько тисячі людей.
Вони вимагають відставки голови НБУ Валерїї Гонтаревої та повернення курсу гривні до рівня 8 грн/дол.
Люди тримають українські прапори та прапори із написами "За життя".
Станом на ранок ситуація спокійна. На місці присутні багато поліцейських.
Раніше СБУ заявляла про заплановані в Україні масові акції задля дестабілізації ситуації в країні.
Читайте також: Протест "вкладників" - чи винен "банкопад"?