Океан Ельзи зіграв концерт у Маріуполі

18 мая 2016, 15:52
Десятки тисяч людей зібралися на концерт "Океану Ельзи" в Маріуполі - місті, розташованому неподалік лінії розмежування із самопроголошеними "ДНР" та "ЛНР".

Десятки тисяч людей зібралися на концерт "Океану Ельзи" в Маріуполі - місті, розташованому неподалік лінії розмежування із самопроголошеними "ДНР" та "ЛНР".

Аби потрапити на виступ, що пройшов у вівторок в спортивному комплексі "Іллічівець", деякі фани стояли у черзі від ранку.

Реклама

Ще тисячі людей дивилися концерт поза залою - на площі біля комплексу, де велася трансляція.

Сам захід супроводжувався посиленими заходами безпеки.

Відео не супроводжується коментарем.

Показать ещё новости