Обама відвідав Хіросіму

27 мая 2016, 13:01
Президент США Барак Обама прибув до японського міста Хіросіма. Він став першим чинним президентом США, який відвідав місто.

Президент США Барак Обама прибув до японського міста Хіросіма. Він став першим чинним президентом США, який відвідав місто.

Разом з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе Обама відвідав Меморіальний парк миру в Хіросімі.

Реклама

Президент США поклав вінок з білих квітів до пам'ятника жертвам ядерного удару. "71 рік тому смерть впала з неба, і світ змінився", - сказав він.

Обама сказав, що світ має запобігти повторенню такої катастрофи, і закликав відмовитися від ядерної зброї.

США скинули ядерну бомбу на Хіросіму в серпні 1945 року за наказом президента Гаррі Трумена. У результаті загинули близько 140 тис. людей.

Показать ещё новости