Обама відвідав Хіросіму
Президент США Барак Обама прибув до японського міста Хіросіма. Він став першим чинним президентом США, який відвідав місто.
Разом з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе Обама відвідав Меморіальний парк миру в Хіросімі.
Президент США поклав вінок з білих квітів до пам'ятника жертвам ядерного удару. "71 рік тому смерть впала з неба, і світ змінився", - сказав він.
Обама сказав, що світ має запобігти повторенню такої катастрофи, і закликав відмовитися від ядерної зброї.
США скинули ядерну бомбу на Хіросіму в серпні 1945 року за наказом президента Гаррі Трумена. У результаті загинули близько 140 тис. людей.