Над Аризоною згорів метеорит
У небі над американським штатом Арізона згорів метеорит діаметром близько 3 м, повідомляє НАСА.
Фахівці НАСА оцінили швидкість метеорита в 64 тис. км/год., а його масу - в кілька десятків тонн. Імовірно, він не досяг землі. Інформації про руйнування та жертви немає.
Раніше в мережі з'явилися відеозаписи, на яких у небі видно світлові ефекти, що супроводжуються гучним ляском. Також за метеоритом було видно слід диму.
Найбільший за останній час метеорит впав на Землю взимку 2013 року. Це сталося в Челябінській області в Росії. Небесне тіло частково згоріло в повітрі, а потім впало в озеро Чебаркуль.