На Майдані підпалили шини
Учасники акції до річниці початку Революції Гідності на майдані Незалежності у Києві підпалили шини.
Як передають українські медіа, до місця одразу прибули пожежники і загасили вогонь.
Після того поліція прибрала шини. Передають також, що силовики знесли намети, які активісти встановили раніше у вівторок.
Після того, як їх встановили, між учасниками мітингу і правоохоронцями сталися сутички.
Правоохоронці, згідно з повідомленнями, були у спецобмундируванні та балаклавах.


За інформацією "Українських новин", приблизно о 18:00 силовики вишикувалися у дві шеренги і почали відтісняти мітингувальників від наметів.
У відповідь поліцейських почали бити і лаяти, ідеться у повідомленні агенції.
Правоохоронці силу не застосовували і приблизно через 20 хвилин після початку штовханини пішли з майдану.
За інформацією "Громадського", при цьому одному чоловікові розбили ніс.


Передавали, що після штовханини приблизно півсотні активістів продовжували акцію. На відеотрансляціях було видно, як люди з різними прапорами проводять мітинг під монументом Незалежності, вимагаючи відставки чинної влади.
У вівторок в Україні відзначають День гідності і свободи - чотири роки тому цього дня почався Євромайдан.