На Майдані підпалили шини

21 ноября 2017, 22:03

Учасники акції до річниці початку Революції Гідності на майдані Незалежності у Києві підпалили шини.

Як передають українські медіа, до місця одразу прибули пожежники і загасили вогонь.

Реклама

Після того поліція прибрала шини. Передають також, що силовики знесли намети, які активісти встановили раніше у вівторок.

Після того, як їх встановили, між учасниками мітингу і правоохоронцями сталися сутички.

  • Євромайдан: як все починалося
  • Правоохоронці, згідно з повідомленнями, були у спецобмундируванні та балаклавах.

    Сутички
    Reuters
    Сутички
    EPA

    За інформацією "Українських новин", приблизно о 18:00 силовики вишикувалися у дві шеренги і почали відтісняти мітингувальників від наметів.

    У відповідь поліцейських почали бити і лаяти, ідеться у повідомленні агенції.

    Правоохоронці силу не застосовували і приблизно через 20 хвилин після початку штовханини пішли з майдану.

    За інформацією "Громадського", при цьому одному чоловікові розбили ніс.

    Сутички
    Reuters
    Майдан
    Reuters

    Передавали, що після штовханини приблизно півсотні активістів продовжували акцію. На відеотрансляціях було видно, як люди з різними прапорами проводять мітинг під монументом Незалежності, вимагаючи відставки чинної влади.

    У вівторок в Україні відзначають День гідності і свободи - чотири роки тому цього дня почався Євромайдан.

    Показать ещё новости