На Донбасі зафіксовано сім обстрілів - штаб

7 сентября 2016, 18:50
З опівночі на Донбасі було зафіксовано сім випадків порушення режиму тиші, повідомив прес-центр штабу АТО у Facebook.

З опівночі на Донбасі було зафіксовано сім випадків порушення режиму тиші, повідомив прес-центр штабу АТО у Facebook.

"Ситуація в зоні АТО характеризується поодинокими збройними провокаціями з боку російсько-окупаційних військ", - йдеться у повідомленні.

Реклама

На маріупольському напрямку вогонь з гранатометів, мінометів у кулеметів відкривався поблизу Широкиного, а зі стрілецької зброї в районі Мар’їнки та Гранітного.

На донецькому напрямку з гранатометів і стрілецької зброї велися поблизу Авдіївки, додали у штабі.

Показать ещё новости