На Донбасі зафіксовано сім обстрілів - штаб
З опівночі на Донбасі було зафіксовано сім випадків порушення режиму тиші, повідомив прес-центр штабу АТО у Facebook.
"Ситуація в зоні АТО характеризується поодинокими збройними провокаціями з боку російсько-окупаційних військ", - йдеться у повідомленні.
На маріупольському напрямку вогонь з гранатометів, мінометів у кулеметів відкривався поблизу Широкиного, а зі стрілецької зброї в районі Мар’їнки та Гранітного.
На донецькому напрямку з гранатометів і стрілецької зброї велися поблизу Авдіївки, додали у штабі.