На Донбасі підірвався сапер – штаб АТО

11 мая 2017, 15:02

В зоні АТО під час виконання бойового завдання загинув український сапер. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook.

Внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої підірвались сапери групи розмінування однієї з механізованих бригад, особовий склад якої виконує бойові завдання на донецькому напрямку.

Реклама

Один військовослужбовець загинув на місці, другий отримав поранення, його госпіталізували.

Обставини інциденту з'ясовуються, йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що за минулу добу у зоні АТОпоранення отримаводин український військовослужбовець.

Показать ещё новости