Марушевська йде з одеської митниці
Начальник Одеської митниці Юлія Марушевська заявила про відставку, повідомляє УНІАН. Вона відзначила, що це вимушений крок, адже "ті зміни, заради яких я прийшла, неможливо зробити".
"Уряд не має політичної волі для проведення митної реформи. Бачення реформування немає і в Києві", - заявила пані Марушевська.
Вона додала, що залишається в команді екс-голови Одеської облдержадміністрації Михайла Саакашвілі і підтримує всі його дії.
Юлія Марушевська очолювала митницю Одещини з осені 2015 року. За цей час з'явилася інформація про її конфлікт з керівництвом фіскальної служби.
У квітніМарушевськапублічно звернулась до президента із проханням підтримати реформи Одеської митниці. Вона тоді сказала, що київські чиновники забирають у Одеської митниці вантажі.