Кабмін підвищив ціни на горілку
Кабінет міністрів підвищив мінімальну роздрібну ціну на горілку до 69,78 гривень за півлітра.
Про це на засіданні уряду у середу повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.
"Необхідність коригування мінімальних цін обумовлена тим, що їх діючий рівень, запроваджений у вересні 2015 року, не відповідає витратам суб’єктів господарювання на виробництво та реалізацію алкогольний напоїв", - пояснив він.
Зараз мінімальна ціна на горілку міцністю 40 градусів становить 55 гривень за півлітра.
З 1 березня цього року урядпідвищивакцизи на алкоголь, що також спричинило подорожчання горілки.
При цьому останнім часом в Україні суттєво зросла кількість людей, щопомерлипісля вживання сурогатного спиртного.
Докладніше про це - у матеріалі ВВС Україна"Смертельна оковита": чому стільки українців отруїлися горілкою?" .