Індієць, який випускає змій

21 октября 2016, 12:01
Салем Хан з індійського міста Бхопал ловить змій протягом останніх 30 років і випускає в лісі.

Салем Хан з індійського міста Бхопал ловить змій протягом останніх 30 років. Він збирає їх у тих місцях, де люди можуть їх убити, і переносить у більш безпечні зони.

Щомісяця він випускає плазунів у лісі.

Реклама

Відео: Shureh Niyazi.

Показать ещё новости