Грип пішов на спад - МОЗ

1 февраля 2017, 12:58

Темпи приросту захворюваності на грип в Україні знизилися на 4,5% - про це повідомили у міністерстві охорони здоров'я.

"Інтенсивність епідемічного процесу в Україні - на низькому рівні", - ідеться у повідомленні.

Реклама

При цьому кількість хворих серед дітей і підлітків віком до 17 років все ще зростає.

У МОЗ додали, що загалом по країні показники зараз на чверть менші за епідемічний рівень. Епідпоріг перевищений лише у Волинській області.

  • Як краще лікувати застуду і грип?
  • Впродовж минулого тижня на грип та ГРВІ захворіли понад 180 тисяч людей. Більш ніж 6 тисяч опинилися у лікарнях.

    Троє пацієнтів померли - двоє у Кіровоградській та один у Сумській областях.

    Переважна більшість визначених вірусів грипу віднесені до типу А, зазначили в міністерстві.

    Більшість підтверджених випадків серед госпіталізованих зареєстрували в людей віком від 65 років.

    У грудніепідемію грипузафіксували у низці областей України. У школах і садочках оголошували карантин.

    Представники МОЗ припускали, що наступна хвиля хворобиможе початися у лютому.

    Показать ещё новости