Грибовицьке сміттєзвалище далі горить

8 июня 2016, 10:36
На території Грибовицького сміттєзвалища, де минулого тижня стався зсув сміття і загинули люди, продовжуються пожежі, повідомили у Львівській ОДА.

На території Грибовицького сміттєзвалища, де минулого тижня стався зсув сміття ізагинули люди, продовжуються пожежі, повідомили у Львівській ОДА.

Сміття почало горіти ввечері напередодні і станом на ранок горіло 550 м2. Гасять пожежу 25 рятувальників.

Реклама

У вівторок вдень виникала ще одна пожежа, її загасили.

На сміттєзвалищі утворилася тріщина довжиною біля 80м, глибина біля 2,5 м.

Комунальники спостерігають за нею.

  • Читайте:Смерті під сміттям: уроки Львівщини
  • Показать ещё новости