Грибовицьке сміттєзвалище далі горить
На території Грибовицького сміттєзвалища, де минулого тижня стався зсув сміття ізагинули люди, продовжуються пожежі, повідомили у Львівській ОДА.
Сміття почало горіти ввечері напередодні і станом на ранок горіло 550 м2. Гасять пожежу 25 рятувальників.
У вівторок вдень виникала ще одна пожежа, її загасили.
На сміттєзвалищі утворилася тріщина довжиною біля 80м, глибина біля 2,5 м.
Комунальники спостерігають за нею.