ГПУ направила до суду справу проти Лавриновича
Генеральна прокуратура України направила до суду справу проти колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича, підозрюваного у розтраті коштів.
Обвинувальний акт скерували до Шевченківського райсуду Києва для розгляду по суті, повідомила прес-служба ГПУ.
Пана Лавриновича підозрюють у розтраті бюджетних коштів на суму 8,5 млн гривень.
За версією слідства, очолюване ним міністерство безпідставно закупило послуги американської юридичної фірми.
Олександр Лавринович наполягає, що закон не порушував.