До тбіліського звіринця повернулися бабуїни
У тбіліському звіринці, який минулого року дуже постраждав від повені, потрохи обживаються нові тварини.
У 2015-му через річку, що вийшла з берегів, загинули майже половина мешканців зоопарку.
Кореспондентка ВВС Райхан Демітрі поїхала туди, щоб подивитися на новоприбулих тварин.