«Пекло пахне пожежею. Спаленими речами» - історія добровольця, який боронив Сіверськодонецьк
"Я колись думав, що пекло має пахнути сіркою. Насправді ні, воно пахне пожежею: спаленими речами, помешканнями — всім нажитим, яке багато років збиралося людьми, а потім в один момент вщент згорало”. Так описує війну Роман Чорномаз – військовослужбовець Національної гвардії України, батальйону "Свобода". Батьки Романа були дисидентами, тато відсидів за політичним кримінальним обвинуваченням, його арештували прямо на весіллі. Тож і Роман знав, що одного дня стане на захист України. Про те, чим займався до війни, як рвався на фронт та обороняв Сіверськодонецьк Роман розповів в інтерв'ю НВ.
Підписуйтесь на канал: