«Я вижив, але не розумію навіщо» — жителі села на Харківщині залишилися в руїнах після авіаудару

28 апреля 2022, 15:20
57133

Мешканці села Яковлівка на Харківщині приходять до тями після чергового авіаудару. Вони розповідають, що у селі немає та ніколи не було військових об'єктів, а до ймовірності обстрілів вони ставилися скептично. Попри це, сьогодні десятки будинків повністю знищені. Як водночас виявитися без даху над головою і пережити авіабомбардування - вони розповіли нам.

Підписуйтесь на канал: