Ночівля на звалищі та ставлення як до «гарматного м'яса» – що розповідають мобілізовані в ОРДЛО
У лютому 2022 року так звана влада «ДНР» і «ЛНР» почали «мобілізацію», готуючись до неіснуючого наступу України. Охочих вступити в армію «ДНР» виявилося зовсім небагато, план реалізовували за рахунок бюджетників, вчителів, лікарів та випадкових перехожих чоловічої статі, яких у буквальному сенсі ловили на вулицях. З моменту військового вторгнення РФ на територію України так звана армія «ДНР» використовувалася як гарматне м'ясо. Саме таку оцінку дають самі «мобілізовані». За їхніми словами, їх кидали без плану, озброєння та амуніції у найгарячіші точки. Ті, кому пощастило потрапити в полон ЗСУ, розповідають, що їх відправляли на навчання, про плани з вторгнення – не повідомляли, а жодного військового досвіду у «захисників ДНР» немає.
Підписуйтесь на канал: