«Співчуваємо, хати у вас більш немає» - жителі повертаються в Чернігів через місяць бомбардувань
Чернігів з першого дня та понад місяць перебував під ударами російських окупантів. У місті була повністю відімкнена вода, у багатьох районах не було електрики та їжі. Попри це російським окупантам так і не вдалося взяти Чернігів під свій контроль. Як мешканці Чернігова повертаються в "Місто-Герой" і що їх там чекає - дивіться у сюжеті НВ
Підписуйтесь на канал: