Зеленський подякував мешканцям тимчасово захоплених міст, які виходять на протести
Володимир Зеленський подякував мешканцям українських міст Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, та інших за те, що вони продовжують виходити на протести. "Женіть цих рабів!"
Підписуйтесь на канал: