Зеленський подякував мешканцям тимчасово захоплених міст, які виходять на протести

21 марта 2022, 20:56
2414

Володимир Зеленський подякував мешканцям українських міст Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, та інших за те, що вони продовжують виходити на протести. "Женіть цих рабів!"

Підписуйтесь на канал: