Зеленський лідерам країн Євросоюзу про членство України в ЄС: "Не запізніться!"
Промова Президента Зеленського під час засідання Європейської Ради 24 березня: "Вони навіть соромляться слова "війна". Вони називають це "спецоперацією". Хоча влаштувати тут бійню, як робили нацисти. Це різні світи. Ми і вони. Це неоднакові цінності. Це неоднакове ставлення до життя. Російські військові впритул не бачать, що таке гідність. Не знають, що таке совість. Не розуміють, чому ми так цінуємо нашу свободу. Ось цим визначається, ЯК житиме країна. І кому – бути в Європі. А що ЄС? Я не хочу казати, що було зроблене так чи інакше. Але ви обʼєднались. І ми це дійсно цінуємо. Ви застосували санкції. Ми вдячні. Але це було трошечки запізно. Бо якби було превентивно – Росія не пішла би війною. Принаймні, був шанс. "Північний потік – 2" ви заблокували. І це правильно. Але теж трохи запізно. Бо якби було би вчасно, Росія не створила би вам газову кризу. Принаймні був шанс. А тепер ми з вами готуємо членство України в ЄС. Ось тут не спізніться. Бо за місяць ви порівняли – і бачите. Хто чого вартий. І що Україна має бути в ЄС вже найближчим часом. Принаймні у вас для цього все є."
Підписуйтесь на канал: