Нова гаряча точка: місто Славутич чинить опір окупантам
Російські військові 26 березня вторглися у місто-супутник ЧАЕС Славутич, викрали мера, а у людей, які вийшли на мирну акцію, кидали світлошумові гранати і стріляли у повітря.
Підписуйтесь на канал: