З відведенням військ окупантів від Києва спостерігається їхнє накопичення на Донбасі – Зеленський

30 марта 2022, 21:40
19423

Президент України Володимир Зеленський заявив, що одночасно із заявами окупантів про відведення військ від Києва та Чернігова їх кількість зростає на Донбасі. «Ми нікому не віримо – у жодні красиві словесні конструкції. Є реальна ситуація на полі бою. І зараз – це головне. Ми нічого не віддамо. І будемо боротися за кожен метр нашої землі, за кожну нашу людину». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 35-го дня війни.

Підписуйтесь на канал: