«Коли бабу вбило ми ходили за хлібом» — як село та зоопарк Ясногородка пережили місяць бомбардувань
Село Ясногородка за 50 кілометрів від Києва потрапило під удар російських окупантів з першого дня вторгнення. Місцеві жителі майже місяць перебували під регулярним обстрілом. Знищено багато будинків, а військова техніка РФ переїхала автомобіль з жінкою та дитиною. У Ясногородку розташований екопарк та страусова ферма, в яких проживали кілька сотень різних тварин. На сьогодні щонайменше третина з них – загинули. Солдат ЗСУ повідомляє, що саме територія зоопарку була пристрілювальною точкою для важкої артилерії окупантів. Як живуть жителі Ясногородки через місяць постійних обстрілів у матеріалі НВ
Підписуйтесь на канал: