Кияни, що лишились без домівок. Обстріл Оболоні
Київ, 14 березня 2022 року Близько 5 ранку артилерійський снаряд влучив у житловий будинок у Оболонському районі. Він частково зруйнував будинок та спровокував пожежу на декількох поверхах. Через обстріл одна людина загинула, десять отримали поранення. З будинку евакуювали близько 70 мешканців. Ми поспілкувалися з людьми, які тепер вимушені задишити свої домівки.
Підписуйтесь на канал: