Бої за Київ. Українська армія пішла у наступ у Київській області

17 марта 2022, 09:00
228237

Збройні сили України провели контрнаступ у Київській області. У гостомельському напрямку українські захисники знищили техніку окупантів, зокрема системи реактивного залпового вогню, за допомогою яких завдавалися удари по мирних містах України.

Підписуйтесь на канал: