Бої за Київ. Українська армія пішла у наступ у Київській області
Збройні сили України провели контрнаступ у Київській області. У гостомельському напрямку українські захисники знищили техніку окупантів, зокрема системи реактивного залпового вогню, за допомогою яких завдавалися удари по мирних містах України.
Підписуйтесь на канал: