Завдяки нашим людям, ми не стали рабами і ніколи не станемо - Зеленський

10 марта 2022, 12:03
4634

10 березня президент Володимир Зеленський звернувся до українців: "Ми обороняємо нашу державу вже 15-й день. Ми вистояли. Українська армія відбиває атаки на ключових напрямках. Завдяки нашим військовим, нацгвардійцям, прикордонникам, поліцейським, тероборонівцям та усім, хто долучився до захисту, ми не стали рабами. І ніколи не станемо. Бо це – наш дух, це наша доля" Також він зазначив, що всі російські пропагандисти будуть покарані як співучасники конфлікту: "Ми знайдемо всю власність пропагандистів та повʼязаних з ними осіб. Ми зробимо все, щоб її конфіскували, де б вона не була. Ви ж любите багате життя, любите благополучні країни. У вас цього більше не буде, і це тільки початок".

Підписуйтесь на канал: