У Генічеську сотні людей вийшли на мітинг проти захоплення міста російськими військами

6 марта 2022, 19:00
10488

У тимчасово захопленому Генічеську місцеві жителі вийшли на мітинг з українськими прапорами, вигукуючи "Генічеськ - це Україна!", "Окупанти йдіть!», "Україна понад усе".

Підписуйтесь на канал: