У Генічеську сотні людей вийшли на мітинг проти захоплення міста російськими військами
У тимчасово захопленому Генічеську місцеві жителі вийшли на мітинг з українськими прапорами, вигукуючи "Генічеськ - це Україна!", "Окупанти йдіть!», "Україна понад усе".
Підписуйтесь на канал: