Жителі Херсону мітингують, щоб вигнати окупантів. Агресор залякує стріляниною
В Херсоні проходить мітинг патріотичних сил, російські окупанти намагаються залякати протестувальників стріляниною. У місті перед будівлею обласної держадміністрації стоїть військова техніка РФ, залізничний вокзал та морський порт перебувають під контролем росіян. Мер Херсона Ігор Колихаєв заявив, що російські війська не пропускають у місто фури з гуманітарною допомогою.
Підписуйтесь на канал: