В окупованому Мелітополі жителі виходять на мітинги проти російської армії
В окупованому Мелітополі місцеві жителі влаштовують масові мітинги. Вони виходять на вулиці, щоб зупинити захоплення міста росіянами. Мирні жителі кричать «ганьба» і вимагать окупантів залишити їхнє місто. 2 березня у Мелітополі під час мирного мітингу російські окупанти відкрили вогонь по цивільних. Очевидці повідомили про двох поранених.
Підписуйтесь на канал: