Сім’ям загиблих українських воїнів виплатять 15 мільйонів гривень - Шмигаль

28 февраля 2022, 20:21
10207

Уряд України ухвалив рішення про виплату 15 мільйонів гривень одноразової допомоги родинам загиблих військовослужбовців Збройних Сил, які брали участь у збройному опорі окупантам. Про це на вечірньому зверненні заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. На виконання доручення президента України Володимира Зеленського, уряд ухвалив рішення, що під час дії воєнного стану всім військовослужбовцям виплачується додаткова грошова винагорода в розмірі 30 тисяч гривень щомісячно. Військовослужбовці, що безпосередньо беруть участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів із національної безпеки й оборони – розмір додаткової грошової винагороди збільшується до 100 тисяч гривень щомісячно. "Іде п’ятий день нашої визвольної війни проти російських загарбників. Весь український народ повстав на боротьбу. І поки наші війська мужньо захищають українські землі від навали окупантів, цивільні українці, українська держава почали працювати в режимі "все для фронту – все для перемоги». Приватний бізнес безкоштовно дає паливо, медикаменти, продукти, техніку для потреб армії. Хоробрість та мужність наших військових надихає кожного українця робити свій посильний вклад у перемогу», - сказав прем'єр.

Підписуйтесь на канал: