Окупанти обстрілюють житлові райони Харкова з "Градів" - документуємо злочини Росії
Російські окупанти обстріляли Харків з реактивної системи залпового вогню "Град". За словами радника голови МВС Геращенка, після обстрілу — десятки загиблих та сотні поранених, карети швидкої їдуть до місця трагедії. На вулиці Клочковській внаслідок обстрілу вщент згорів автомобіль. Всі, хто у ньому перебували. Тривають обстріли трьох мікрорайонів міста — Олексіївка, Салтівка, Павлове поле — це більше 1 млн жителів. Голова ОДА Олег Синєгубов уточнив кількість жертв, про яких відомо станом на 15:55. Йдеться про 11 загиблих та десятки поранених.
Підписуйтесь на канал: