Кличко: ніч буде складною. Мер Києва дякує мешканцям Ірпеня, Ворзеля, Бучі і Гостомеля
Мер Києва віталій Кличко звернувся до мешканців Києва та навколишніх міст. "Намагається орда прорватися і до Києва. Та наші мешканці готуються дати відсіч агресору. Сьогодні був на укріпленнях, які кияни допомагають зводити бійцям тероборони. Щоб вороже військо не потрапило в наше місто. Я хочу підтримати українських бійців і подякувати за витримку мешканцям Ірпеня, Ворзеля, Бучі і Гостомеля. Де тривають запеклі бої, бо ворог рветься до Києва. Тримайтеся! Разом вистоїмо!"
Підписуйтесь на канал: