Бої в Ірпені і Бучі. Влада заявила про повний контроль над містами
Вранці 27 лютого російські окупанти спробували прорватись у бік Києва через міста Буча та Ірпінь, але зустріли серйозний опір з боку українських захисників. Влада заявила про повний контроль над містами. Мер Ірпеня Олександр Маркушин наголосив на тому, щоб місцеві жителі не ходили по вулицях, а якщо комусь потрібна допомога, зверталися до влади.
Підписуйтесь на канал: